Кошик
59 відгуків
Великий вибір для створення декоруПерейти до магазину
Green Ecco Moss

Як доглядати за мохом?

Як доглядати за мохом?

Здрастуй дорогий друже! Сьогодні ми присвячуємо цю статтю найпопулярнішою темою: як доглядати за стабілізованою мохом?

Всі, кому ми говоримо, що якісний стабілізований мох, який правильно зберігався, оброблявся і транспортувався, не вимагає ніякого особливого догляду після монтажу, дуже дивуються. Адже, як тільки фахівці закінчили роботи по декоруванню, замовнику залишається тільки насолоджуватися дивовижним і неповторним результатом. Але все-таки є деякі нюанси які продовжать вигляд і життя цим рослинам.

Найголовніше, що потрібно знати про моху - це з допомогою якого розчину,соляного або гліцеринового він стабілізувався!

Виходячи з ваших знань і досвіду, ділимося з вами інформацією про яку багато компаній з виробництва стабілізованого моху, приховують або просто не піклуються про своїх клієнтів.

Мох на сольовому розчині, зазвичай це ягель, дуже сильно сохне і в такому випадку його краще не чіпати руками, а просто зволожити повітря мінімум до 45%. Рекомендуємо вам після установки такого моху відразу ж почати користуватися зволожувачем повітря, який буде спрямований на сам мох.

Мох на глицериновом розчині довгий час не сохне і не знебарвлюється, але за ним також потрібно правильно доглядати. Такий мох категорично забороняється ставити біля швидко займистих предметів побуту! Такий мох не вимагає сонячних променів, поливу, і зволожувача повітря, йому достатньо нормальної вологості.

Декоративний мох на стіні і на інших поверхнях не збирає пил. Вважається навіть, що він її відштовхує із за своєї текстури і густини. Ми радимо для вашого спокою і профілактики, іноді здувати феном пил або щіточкою для струшування пилу.

Бережіть своїх маленьких дітей будь ласка! Не поміщайте мох на їх рівні, так як вони можуть його пробувати чи ковтнути. Стабілізований мох не токсичний, але і немає гарантій того, що у дитини не виникне навіть маленьких проблем.

У наступній статті ми обговоримо, чому варто придбати мох?

P. S Надсилайте нам свої запитання на пошту greenmossecco@gmail.com і ми обов'язково їх прочитаємо і відповімо в цій статті, після статті "чому варто придбати мох?". Спасибі за увагу!

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner