Кошик
12 відгуків
Великий вибір для створення декоруПерейти до магазину
Green Ecco Moss
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Кашпо з мохуОригінальні кашпо і флорариумы з моху

Вироби зі стабілізованим мохом здатні прикрасити собою будь-який інтер'єр. Вони доречні у невеликих житлових приміщеннях і величезних залах ресторанів. Кашпо з моху здатне надати вишуканості кімнаті, взяти участь у створенні атмосфери затишку та комфорту. Ми пропонуємо купити подібні вироби власного виробництво. Кашпо або флораріум з мохом сьогодні користуються величезним попитом. Натуральні декоративні прикраси у тренді. Наш стабілізований мох в кашпо порадує вас приголомшливим зовнішнім виглядом композиції і невибагливістю у догляді. Його абсолютно не треба поливати і стежити за достатнім рівнем сонячного світла.

Ознайомитися з асортиментом

Бетонні і скляні кашпо з моху

Пропонуємо скляне кашпо з моху. Для його створення ми використовували скандинавський ягель світло-зеленого кольору. Композиція виглядає дуже ефектно. Прозорий горщик чудово доповнює яскраве рослинна вміст. Скляне кашпо з мохом Пропонуємо скляне кашпо з моху. Для його створення ми використовували скандинавський ягель світло-зеленого кольору. Композиція виглядає дуже ефектно. Прозорий горщик чудово доповнює яскраве рослинна вміст. Синій український ягель робить це бетонна кашпо дуже незвичайним. Не всі знають, наскільки різноманітною буває палітра стабілізованого моху. Горщик з бетону буде доречний в приміщеннях, оформлених в стилі лофт, хай-тек. Бетонну кашпо з моху Синій український ягель робить це бетонна кашпо дуже незвичайним. Не всі знають, наскільки різноманітною буває палітра стабілізованого моху. Горщик з бетону буде доречний в приміщеннях, оформлених в стилі лофт, хай-тек.

Стабілізований мох в кашпо: особливості, переваги

Чому флораріум з мохом варто купити у нас

Представлені на сайті кашпо і флорариумы з мохом виготовляються з матеріалів високої якості. Ми строго дотримуємося технології процесу.

Продукція доступна клієнтам GREEN ECCO MOSS за кращими цінами на українському ринку. Як виробник, ми маємо можливість економити на посередниках.

Ви можете купити вироби зі стабілізованим мохом уроздріб і оптом. Частина продукції доступна під замовлення. Терміни виготовлення — мінімальні.

Компанія успішно співпрацює з приватними особами та бізнесом, постачає продукції магазини, ресторани, офіси та інші приміщення.

 
у вигляді спискуу вигляді галереї