Кошик
59 відгуків
Великий вибір для створення декоруПерейти до магазину

Доброго дня, дякуємо за Ваше замовлення, Ваш запит буде опрацьовано нашим менеджером в робочий час. Також ви можете задати додаткові питання в нашому Вайбері 𝟘𝟡𝟡𝟙𝟚𝟞𝟞𝟝𝟘𝟞

Green Ecco Moss

Панно з мохуПанно з стабілізованого моху від виробника

Фитопанно — оригінальна прикраса інтер'єру, який ви можете купити у нас на сайті. Компанія GREEN ECCO MOSS є виробником, що реалізує декоративні вироби з натуральних матеріалів. Панно з стабілізованого моху може бути будь-якої форми за вибором клієнта. Наша продукція затребувана приватними особами і представниками бізнесу. Стабілізований мох (панно) здатний прикрасити житлову кімнату, офіс, торгове приміщення або зал ресторану. Ми готові виготовити для вас вироби індивідуальних розмірів і стилів. Панно з моху — це красиво, модно і дуже практично.

Наші фитопанно

Стабілізований мох панно в будь-яких формах

Для створення даного прикраси був використаний прованський стабілізований мох. Панно вийшло дуже яскравим і привабливим. Воно складається з двох частин, які можна розмістити разом або окремо. Панно з моху прованс Для створення даного прикраси був використаний прованський стабілізований мох. Панно вийшло дуже яскравим і привабливим. Воно складається з двох частин, які можна розмістити разом або окремо. ЦДанное панно виконано з двох видів моху: кочкового і ягелю. Останній використаний в зеленому кольорі і лайм. Таке рішення дозволило отримати дуже красиву об'ємну картину, яка легко впишеться в інтер'єр вашого приміщення. Панно на стіну з моху купина і ягелю Дане панно виконано з двох видів моху: кочкового і ягелю. Останній використаний в зеленому кольорі і лайм. Таке рішення дозволило отримати дуже красиву об'ємну картину, яка легко впишеться в інтер'єр вашого приміщення.

Вигоди придбання у нас виробів з стабілізованого моху

Унікальні особливості панно з моху

Стабілізований мох — дуже зручний в роботі матеріал. Він не вимагає поливу, сонячного світла, за ним практично не потрібно доглядати.

Панно з моху ефектно виглядає на будь-якій поверхні. Вона виконує й практичну функцію — змінює колір залежно від рівня вологості.

Наша продукція характеризується тривалим терміном служби. Панно здатні зберігати свої якості і властивості протягом декількох років.

Невисока ціна — ще одна з переваг виробів з моху. Як виробник, ми маємо можливість уникнути зайвих витрат.

 
в виде спискав виде галереи

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner