Кошик
59 відгуків
Великий вибір для створення декоруПерейти до магазину

Доброго дня, дякуємо за Ваше замовлення, Ваш запит буде опрацьовано нашим менеджером в робочий час. Також ви можете задати додаткові питання в нашому Вайбері 𝟘𝟡𝟡𝟙𝟚𝟞𝟞𝟝𝟘𝟞

Green Ecco Moss

Стабілізований мохНатуральний стабілізований мох від виробника

Компанія GREEN ECCO MOSS пропонує купити натуральний стабілізований мох від виробника. Це унікальний природний матеріал, який можна використовувати для прикраси інтер'єру, створення фитокартин і ефектних поверхонь. Декоративний стабілізований мох не вимагає поливу й особливого догляду. Він здатний зберігати колір і форму протягом довгих років. Реалізуємо продукцію в роздріб і оптом.

Різновиди моху

Популярні види стабілізованого моху

Пропонуємо український ягель в різних відтінках: від зеленого до малинового. Цей стабілізований мох може легко вписатися в будь-який інтер'єр. Для оформлення 1 квадратного метра площі потрібно близько 6 кг матеріалу. Лишайник ягель український Пропонуємо український ягель в різних відтінках: від зеленого до малинового. Цей стабілізований мох може легко вписатися в будь-який інтер'єр. Для оформлення 1 квадратного метра площі потрібно близько 6 кг матеріалу. Унікальний декоративний стабілізований мох з багатогранною структурою. Характеризується незвичайним виглядом нагадує папороть) і економним витратою. Здатний зберігати свої властивості протягом 8-10 років. Мох папоротевий Унікальний декоративний стабілізований мох з багатогранною структурою. Характеризується незвичайним виглядом нагадує папороть) і економним витратою. Здатний зберігати свої властивості протягом 8-10 років.

Характерні особливості декоративного стабілізованого мохуЧому стабілізований мох варто купити у нас

Компанія GREEN ECCO MOSS займається самостійним виробництвом стабілізованого моху.

Ми пропонуємо придбати продукцію високої якості і за адекватною ціною на 10-15% нижче, ніж у конкурентів.

Орієнтуємося на професійних дизайнерів і флористів, любителів натуральних матеріалів в інтер'єрі.

Забезпечуємо оптимальні умови зберігання моху, оперативно відправляємо замовлення, робимо знижки оптовикам.

 
в виде спискав виде галереи

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner