Кошик
59 відгуків
Великий вибір для створення декоруПерейти до магазину
Green Ecco Moss

Мох купиниМох купини різних відтінків: від зеленого до червоного

Червоний і жовтий, блакитний і зелений, оранжевий і лайм — в нас ви можете купити мох купини в будь-якому відтінку. Цей унікальний декоративний матеріал приголомшливо виглядає в інтер'єрі і легко кріпиться на стелю, стіну, вивіски та інші поверхні. Стабілізований мох купинами поставляється на вага: від 0,5 до 4 кг. Як виробник, ми гарантуємо високу якість продукції і відсутність комах. Стабілізований мох купини — відмінне рішення для сучасного інтер'єру. Він доречно виглядає і в житловому будинку, і в залі ресторану.

Наш асортимент

Колірна палітра стабілізованого моху купинами

Один з найбільш нетривіальних видів стабілізованого моху купинами — червоний. На відміну від зеленого, жовтого або лайма, цей відтінок відразу ж стає головним в інтер'єрі. 0,5 кг продукту міститься до 12 купин. Стабілізований мох GREEN ECCO MOSS купина червона 0,5 кг Один з найбільш нетривіальних видів стабілізованого моху купинами — червоний. На відміну від зеленого, жовтого або лайма, цей відтінок відразу ж стає головним в інтер'єрі. 0,5 кг продукту міститься до 12 купин. Блакитний мох купини ефектно виглядає в будь-якому приміщенні: від житлової кімнати до офісного приміщення. Разом з оранжевим і червоним — це найоригінальніші кольору. Одного кілограма вистачає на покриття 0,16 кв. м. Стабілізований мох GREEN ECCO MOSS купина блакитна 1 кг Блакитний мох купини ефектно виглядає в будь-якому приміщенні: від житлової кімнати до офісного приміщення. Разом з оранжевим і червоним — це найоригінальніші кольору. Одного кілограма вистачає на покриття 0,16 кв. м.

Чим характеризується стабілізований мох купини

Чим характеризується стабілізований мох купини

Стабілізований мох купини виділяється різноманітністю відтінків. Це 100% натуральний продукт, який випускає наша компанія.

Всі наші стабілізовані рослини не потребують поливу, сонячному світлі і іншому догляді. У них відсутні шкідники.

Продукція може використовуватися як самостійний декоративний матеріал, так і в рамках масштабних об'єктів.

Кочковой мох є самим популярним серед наших товарів. Він приголомшливо виглядає і максимально зручний у використанні.

 
в виде спискав виде галереи

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner