Кошик
59 відгуків
Великий вибір для створення декоруПерейти до магазину

Доброго дня, дякуємо за Ваше замовлення, Ваш запит буде опрацьовано нашим менеджером в робочий час. Також ви можете задати додаткові питання в нашому Вайбері 𝟘𝟡𝟡𝟙𝟚𝟞𝟞𝟝𝟘𝟞

Green Ecco Moss

Мох папоротевийСтабілізований папоротевий мох від виробника

Пропонуємо купити стабілізований плоский мох. Продукція виготовляється на нашому підприємстві. Папоротевий мох є дуже популярним рішенням у флористичному дизайні. Він ефектно виглядає в інтер'єрі і здатний зберігати свій колір та інші властивості протягом довгих років. Реалізуємо плоский мох упаковками по 0,5 і 1 кг В кожному кілограмі міститься до 20 пластів матеріалу. Цього достатньо до покриття одного квадратного метра поверхні.

До вибору рослин

Клієнти вибирають плоский мох GREEN ECCO MO

Невелика упаковка плоского моху від виробника, компанії GREEN ECCO MOSS. Продукт володіє яскравим зеленим кольором і унікальною текстурою, що нагадує папороть. Матеріал здатний зберігати форму до 10 років. Стабілізований мох GREEN ECCO MOSS папоротевий мох 0,5 кв. м Невелика упаковка плоского моху від виробника, компанії GREEN ECCO MOSS. Продукт володіє яскравим зеленим кольором і унікальною текстурою, що нагадує папороть. Матеріал здатний зберігати форму до 10 років. Натуральний стабілізований мох з багатогранною структурою. Це відмінне рішення для декоративного оформлення житлових кімнат, адміністративних і офісних приміщень, торгових залів, кафе і ресторанів. Стабілізований мох GREEN ECCO MOSS папоротевий мох 1 кв. м Натуральний стабілізований мох з багатогранною структурою. Це відмінне рішення для декоративного оформлення житлових кімнат, адміністративних і офісних приміщень, торгових залів, кафе і ресторанів.

Переваги стабілізованого плоского моху

 
в виде спискав виде галереи

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner